Handige websites

Activiteiten in de omgeving 

Huis van de wijk Buitenveldert:   http://www.hvdwbuitenveldert.nl/overzicht-activiteiten.html

OBA Buitenveldert: https://www.oba.nl/vestigingen/oba-buitenveldert.html

Vraag Elkaar platform: https://vraagelkaar.nl  

Winkelcentrum Gelderlandplein: https://www.gelderlandplein.nl

van Bewoners en Medewerkers:

Basia Jaworski: https://basiaconfuoco.com/

Claartje Asser: http://www.claartjeasser.nl/

Catering en restaurants uit de directe omgeving

Anneke’s Kook & Zo: www.kookenzoamsterdam.nl

Bistro Gelderlandplein: www.bistrogelderlandplein.nl

Izakaya Tanuki:  www.amsterdam.izakayatanuki.com

Ruby: www.restaurantruby.nl

Saigon Caphé: www.gelderlandplein.saigoncaphe.nl

Surinaams restaurant Tjin’s: www.tjinsgelderlandplein.nl

Thai Curry House: www.thaicurryhouse.nl

Oma’s Soep:  https://www.omassoepamsterdam.nl

Dementie 

Alzheimer café Amsterdam: http://www.alzheimeramsterdam.nl/ 

Alzheimer café Amstelveen: https://www.alzheimer-nederland.nl/regios/amstelland-en-meerlanden/alzheimer-cafe-amstelveen 

Informatie over dementie: https://dementie.nl/informatie 

Odensehuis: http://www.odensehuis.nl 

Service uit de omgeving

Algemene hulpdienst Buitenveldert: https://www.hulpdienstbuitenveldert.nl/

Koelvers- maaltijden en Boodschappen: https://zorgboodschap.nl/

Wasserette Buitenveldert: https://stomerijwassalonbuitenveldert.nl/

Uitvaart

Uitvaartverzorging Amsterdam – Ellen Somsen: https://www.ellensomsen.nl/

Uitvaartverzorging Devotio: http://devotio.nl/

Verhuizingen

Drenth: http://www.drenthverhuizingen.nl/

Vervoer 

Aanvullend openbaar vervoer gemeente Amsterdam: https://www.amsterdam.nl/zorg-ondersteuning/aov/vervoer/ 

Senior service: https://www.seniorservice.nl/regios/amsterdam/ 

Valys:  https://www.valys.nl 

Zorg en ondersteuning 

Informatie omtrent zorgwetten: https://www.vankleefinstituut.nl/project-paginas/zorgverzekeringswet

Home Instead: https://www.homeinstead.nl/amsterdam/ 

Hulp om wegwijs te raken in de zorg:  https://www.clientondersteuning.co.nl/

Informatie over gezondheid en ziekten: https://www.thuisarts.nl/

Informatie over technologie in huis: https://www.generatiethuis.nl/

WMO Amsterdam: https://www.amsterdam.nl/zorg-ondersteuning/ 

Medisch Centrum Gelderlandplein: http://www.mcgelderlandplein.nl/huisartsen.html 

T-zorg: https://www.tzorg.nl/huishoudelijke-hulp-amsterdam 

Zonnehuis  Wijkverpleging: http://www.zhga.nl/zorg-bij-u-thuis/verzorging-verpleging/thuiszorg-amsterdam-zuid-en-buitenveldert